Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова привітала військовослужбовців із Днем Збройних Сил України 1

Народна мудрість стверджує, що земля може нагодувати людину своїм хлібом, напоїти водою зі своїх джерел, але захистити себе не може. Тому це святий обов’язок тих, хто живе на цій землі.

Саме їх, відважних воїнів, які роблять усе для того, щоб небо над Україною знову стало мирним, вшановували сьогодні, 6 грудня, в День Збройних Сил України.

До військової частини А2643, що знаходиться біля села Лощинівка, завітав привітати військослужбовців Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова:

«Від щирого серця бажаю кожному з вас міцного здоров’я, мирного неба над головою, натхнення, успіхів. Нехай кожного дня у вас буде тиша та спокій. Бережіть себе та свої рідних!»

Після слів привітання Наталія Іванівна нагородила почесними грамотами військослужбовців в/ч А2643. За досягнуті високі результати у бойовій підготовці, сумлінне виконання службових обов’язків, зразкову військову дисципліну та з нагоди Дня Збройних сил України почесні грамотами отримали Вадим Вандер, Наталія Іскімжи, Світлана Максименко, Марина Цімбота, Оксана Биза, Марина Хмель, Альбіна Ходань, Алла Богданенко, Анастасія Пшеничникова, Олександра Гуслякова, Микола Семенов, Ірина Чернова та Ірина Яценко.