Самостійна реєстрація для отримання фінансової допомоги від Всесвітньої продовольчої програми ООН 1

Всесвітня продовольча програма ООН (ВПП) планує надати фінансову допомогу окремим групам людей у Одеському регіоні.

Хто може звернутися за допомогою? (критерії)

•Одинокі мами, які знаходяться на обліку в Управлінні соціального захисту населення Ізмаїльської районної державної адміністрації;
•малозабезпечені сім’ї (з головами сім’ї працездатного віку та доходом менше 5400 грн на особу), які знаходяться на обліку в Управлінні соціального захисту населення Ізмаїльської районної державної адміністрації;
•безробітні зареєстровані в центрі зайнятості;

Для звернення за допомогою потрібен купон з QR-кодом та унікальний код. Ваучери з кодами можна отримати в Центрі соціальних служб Саф’янівської сільської ради.

Як отримати купони для самостійної реєстрації?

При наявності оригіналу та копій документів засвідчуючих особу (паспорт та ідентифікаційний код).

Куди мені прийти?

Якщо ваш статус відповідає критеріям, зазначеним вище, щоб отримати купон з QR-кодом та унікальним кодом допомоги, звертайтеся за адресою:
м. Ізмаїл, проспект Незалежності, 28 (вхід з вул. Тульчианівська)

Графік роботи: понеділок – четвер з 08:00 до 17:00
П’ятниця з 08:00 до 16:00
Обідня перерва з 13:00 до 14:00

Хто не може звернутися за допомогою?

Люди, які вже були зареєстровані в УВКБ ООН, МОМ або будь-якій іншій гуманітарній агенції ООН і отримали підтвердження отримання грошової допомоги або вже отримали її.

Звертаємо увагу, що в агентствах ООН діє система зустрічної перевірки інформації про зарахування до програми багатоцільової грошової допомоги людям.

Самостійна реєстрація для отримання фінансової допомоги від Всесвітньої продовольчої програми ООН 3