Села Саф'янівської громади відзначили храмове свято 1

Сьогодні православні віряни відзначають одне з великих церковних свят – Введення в храм Пресвятої Богородиці. Також воно має ще й іншу назву – Третя Пречиста.

Згідно з переказами, саме 4 грудня в Єрусалимський храм вперше увійшла трирічна Марія. Її батьки багато років молилися, щоб у них народилася дитина й дали обітницю про те, що якщо вона все-таки з’явиться на світ, то присвятять її служінню Богу. Коли Марії виповнилося три роки, її батьки привели її в Єрусалимський храм, при якому вона жила, за різними даними, до 12 або 15 років – до свого заручення. У храмі вона вивчала святе письмо й молилася.

У цей день села Саф’янівської громади, Нова Некрасівка та Саф’яни, відзначають храмове свято, яке розпочалось з божественної літургії. До місцевих храмів сходились люди, щоб помолитися за здоров‘я близьких, процвітання свого рідного села та за мир на українській землі.

Завітали привітати мешканців сіл із храмовим святом керівництво Саф’янівської громади.

В завершенні свята всі присутні були запрошені на загальну трапезу.