Села Саф‘янівської громади відзначили храмове свято – День Архангела Архістратига Михаїла 1

Щорічно 21 листопада православні віруючі відзначають велике свято – Собор Архістратига Михаїла та інших Небесних сил безтілесних. Безтілесними силами небес називають Ангелів і Архангелів, а Михайло їх очолює.

В цей день села Саф’янівської сільської територіальної громади – Утконосівка, Ларжанка, Першотравневе та Багате – відзначають престольне свято.

Ранок понеділка в даних селах розпочався з божественної літургії, під час якої мешканці сіл помолилися за здоров‘я близьких, процвітання своїх рідних населених пунктів та за мир в Україні.

Завітали привітати мешканців сіл Саф‘янівський сільський голова Наталія Тодорова та старости старостинських округів.

За традицією після божественних літургій відбулись хресні ходи та трапези.