Шановні мешканці нашої громади! 1

У зв’язку з нанесенням ударів російськими окупантами по об’єктах енергетичної інфраструктури нашої країни з сьогоднішнього дня по всій території будуть вводитися обмеження постачання електроенергії.

У значній мірі великий об’єм споживання електроенергії пов’язаний із споживанням домогосподарств, тому звертаюся до всіх мешканців громади: починаючи з 7.00 до 23.00 необхідно максимально обмежити електроспоживання та перейти на ощадливе споживання електричної енергії! Це необхідно аби спростити процес відновлення зруйнованої інфраструктури.

Щоб не перевантажувати систему , звертаюся до вас з проханням зменшити електроспоживання у побуті, слід мінімізувати зовнішнє освітлення.

З сьогоднішнього вечора вуличне освітлення буде вимкнено. Звертаюся до вас з проханням поставитися до цієї ситуації з розумінням та відповідально!

Витримаємо, переможемо!

Саф’янівський сільський голова Наталія ТОДОРОВА