Шановні мешканці Саф’янівської громади! 1

Неодноразово вже зверталися до вас з приводу важливості і необхідності вакцинації від COVID-19! Темпи захворюваності ні в Україні, ні в Одеській області майже не йдуть на спад.

Також не втішна статистика і по нашій громаді: станом на ранок 9 листопада на лікуванні в інфекційному та в терапевтичному відділеннях КНП Саф’янівської сільської ради “Центральна районна лікарня” перебувають 154 пацієнта. Всі, хто знаходиться в наших медичних закладах на стаціонарі – не вакциновані…

Саме тому, шановні земляки, я вас прошу прийти на пункти вакцинації і отримати першу дозу вакцини тим, хто це ще не зробив!

Отримати вакцину від COVID-19 можна в наших амбулаторіях та лікарні.

Бережіть себе та своїх рідних і близьких! Не забувайте, наскільки медикам сьогодні важко лікувати і рятувати життя людей!

З повагою Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова