Шановні мешканці Саф'янівської громади! 1

Вчора, 30 червня, з 15.00 по 20.00 годину в населених пунктах громади сталося 18 пожеж та загорянь сухої трави.

Так, в селі Стара Некрасівка загорівся житловий будинок, нежитлові приміщення та суха трава, в селах Лощинівка, Кам’янка , Комишівка , Першотравневе, Кислиця, Матроска Нова Некрасівка та Саф’яни горіли нежитлові приміщення, суха трава та сіно.

Шановні мешканці населених пунктів громади! У зв’язку з настанням літньої спеки та високої ймовірності пожеж, звертаємось до Вас з проханням не спалювати суху траву та її залишки, стерню, листя та інші побутові відходи на своїх присадибних ділянках. Адже неконтрольоване горіння може викликати перекидання вогню на житлові масиви, лісові насадження та чагарники.

У випадку виникнення пожежі чи іншої надзвичайної ситуації телефонуйте за номером 101.

Бережіть себе!