Шановні мешканці Саф’янівської громади! 1

На жаль, за останній період спостерігається зростання кількості нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію (COVID-19). Так, станом на сьогоднішній день в інфекційному відділенні КНП Саф’янівської сільської ради «Центральна районна лікарня» перебувають 58 пацієнтів. Із них: 19 осіб з підтвердженим діагнозом COVID-19 (із них: троє дітей, 16 дорослих), решта – з підозрою на коронавірусну інфекцію.

З метою недопущення подальшого погіршення епідемічної ситуації щодо захворювання на COVID-19 вкотре закликаємо Вас з максимальною серйозністю відреагувати на карантинні заходи, спрямовані на запобігання поширенню цієї небезпечної інфекції. Не ігноруйте вимоги уникати багатолюдних місць та обов’язково вакцинуйтеся від COVID-19, адже лише вакцинація захищає від важкого перебігу коронавірусної хвороби та рятує життя!

Якщо Ви ще не вакциновані, зверніться до свого сімейного лікаря, запишіться на щеплення та допоможіть зробити це своїм літнім родичам та знайомим.

Нагадуємо Вам, що на базі амбулаторій загальної практики-сімейної медицини КНП Саф’янівської сільської ради «Центральна районна лікарня» продовжується вакцинальна кампанія від коронавірусної хвороби (COVID-19) населення громади. Щеплення проводять вакцинами CoronaVac та Pfizer-BioNTech, які є в наявності в достатній кількості.

Цінуйте своє життя та здоров’я, піклуйтеся про своїх близьких! Будьте здорові!