Шановні мешканці Саф’янівської громади! 1

Нагадуємо, що на базі амбулаторій загальної практики-сімейної медицини КНП Саф’янівської сільської ради «Центральна районна лікарня» продовжується вакцинальна кампанія від коронавірусної хвороби (COVID-19).

Станом на ранок 11 жовтня на лікуванні в інфекційному відділенні КНП Саф’янівської сільської ради “Центральна районна лікарня” перебувають 100 пацієнтів. Із них: 61 особа з COVID-19, решта – з підозрою на коронавірусну інфекцію. За добу поступили 4 пацієнтів з підозрою на COVID-19.

На амбулаторному лікуванні перебувають 140 осіб з коронавірусною інфекцією: 5 – із с. Нова Некрасівка, 22 – с. Багате, 24 – с. Саф’яни, 23 – с. Ларжанка, 4 – с. Комишівка, 5 – с. Першотравневе, 12 – с. Броска, 8 – с. Озерне, 6 – смт. Суворове, 11 – із с. Матроска, 7 – с. Кирнички, 2- с. Кислиця, 4 – с. Утконосівка, 6 – с. Каланчак, 1 – с. Матроска.

Всі, хто перебуває на лікуванні, не вакциновані!

Тому просимо усіх мешканців громади долучитися до вакцинальної кампанії та зробити щеплення від COVID-19. За додатковою інформацією громадянам, які бажають вакцинуватися, необхідно звернутися до свого сімейного лікаря.

ПАМ’ЯТАЙТЕ: вакцинація – це єдиний спосіб захистити себе та своїх близьких від COVID-19!