Шановні мешканці Саф’янівської громади! 1

Саф’янівська сільська рада нагадує, що на базі амбулаторій загальної практики-сімейної медицини КНП Саф’янівської сільської ради «Центральна районна лікарня» продовжується вакцинальна кампанія від коронавірусної хвороби (COVID-19).

Станом на ранок 19 жовтня на лікуванні в інфекційному відділенні КНП Саф’янівської сільської ради “Центральна районна лікарня” перебувають 98 пацієнтів. Із них: 59 осіб з COVID-19, решта – з підозрою на коронавірусну інфекцію. За добу поступили 13 пацієнтів з підозрою на COVID-19.

На амбулаторному лікуванні перебувають 120 осіб з коронавірусною інфекцією: 4 – із с. Нова Некрасівка, 16 – с. Багате, 18 – с. Саф’яни, 20 – с. Ларжанка, 4 – с. Комишівка, 5 – с. Першотравневе, 10 – с. Броска, 8 – с. Озерне, 6 – смт. Суворове, 9 – із с. Матроска, 7 – с. Кирнички, 2- с. Кислиця, 4 – с. Утконосівка, 6 – с. Каланчак, 1 – с. Матроска.

Всі, хто перебуває на лікуванні, НЕ ВАКЦИНОВАНІ!

Просимо усіх мешканців громади долучитися до вакцинальної кампанії та зробити щеплення від COVID-19. За додатковою інформацією громадянам, які бажають вакцинуватися, необхідно звернутися до свого сімейного лікаря.

Враховуючи збільшення кількості захворювань на COVID-19, не варто зволікати із вакцинацією, аби бути захищеним уже зараз.

Вакцинація – це єдиний спосіб, який дасть змогу швидко побороти коронавірус, захистити себе та свої родини й повернутися до звичного життя!