Шановні мешканці Саф’янівської громади! 1

Майже не щодня Україна б’є «антирекорди» на COVID-19 по захворюваності і смертності в країні та світі… Статистичні показники набагато гірші за минулорічні і це дуже сумно! Наша громада – не виключення: сьогодні був встановлений «антирекорд» – 162 пацієнта в стаціонарі з коронавірусом та підозрою при нормативі в 130 ліжок. Всі, хто знаходиться в наших медичних закладах на стаціонарі – не вакциновані…

Чому склалася така ситуація? Саме в Україні найнижчий показник в Європі вакцинованих: 23 % отримали першу вакцину, 17 % – повністю вакцинувалися. За вчора, 29 жовтня, ми маємо 26 870 осіб, що захворіли, з яких 648 – летальні випадки!

Такі країни як Португалія, Данія, Ісландія мають понад 70 % повністю вакцинованих, і саме в Ісландії та Данії за вчора не помер жоден житель цих країн від COVID-19, а в Португалії – 4 летальні випадки на 844 захворівших. Темпи вакцинації восени в Україні збільшилися в рази у порівнянні з літом, але він все одно йде повільно. Ті, хто вакцинувалися, мають можливість їздити по країні, відвідувати всі громадські місця і, що саме головне, легше переносять коронавірусну інфекцію у разі захворюваності!

Саме тому, шановні земляки, я вас прошу прийти на пункти вакцинації і отримати першу дозу вакцини тим, хто це ще не зробив!

Отримати вакцину від COVID-19 можна в наших амбулаторіях та лікарні.

Бережіть себе та своїх рідних і близьких! Не забувайте, наскільки медикам сьогодні важко лікувати і рятувати життя людей!

З повагою Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова

Шановні мешканці Саф’янівської громади! 3