Шановні мешканці Саф’янівської громади! 1

Епідеміологічна ситуація, пов’язана із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), продовжує погіршуватися.

Станом на ранок 8 листопада на лікуванні в інфекційному та в терапевтичному відділеннях КНП Саф’янівської сільської ради “Центральна районна лікарня” перебувають 173 пацієнта. Із них: 114 осіб з COVID-19, решта – з підозрою на коронавірусну інфекцію. За добу поступили 6 пацієнтів з підозрою на COVID-19.

Кожен з нас хоче захистити себе, і що важливіше, своїх близьких від небезпеки. Заразитися коронавірусом можна скрізь – при поході в магазин, зустрічі з друзями або під час простої прогулянки в парку. Єдиний спосіб уникнути цього – це вакцинація!

Тому просимо усіх мешканців громади долучитися до вакцинальної кампанії та зробити щеплення від COVID-19.

Не зволікайте, адже це ваше життя та життя ваших близьких! Бережіть себе!