Шановні мешканці Саф’янівської громади, завтра, 24 грудня, громада проводжатиме в останню путь нашого земляка – Дмитра Михайлова 1

Зустрічатимемо Героя о 09:20 живим коридором при в’їзді в село Утконосівка та проводимо до рідної домівки загиблого за адресою: вул. Південна, 43.

Об 11:00 всі бажаючі зможуть попрощатися з загиблим на площі біля Будинку культури.

Після чого у Свято-Михайлівському храмі відбудеться відспівування та поховають Героя на місцевому кладовищі.

Просимо віддати шану захиснику України та попрощатися із загиблим Героєм.

Вічна та світла пам’ять.

Щирі співчуття родині загиблого військовослужбовця. Вся громада сумує разом з вами. Смерть Дмитра – велика втрата для всієї країни. Нехай Господь Бог допомагає вам перенести цю важку втрату.

Розпорядженням Саф’янівського сільського голови Наталії Тодорової 24 грудня на території громади оголошено днем жалоби.

Шановні мешканці Саф’янівської громади, завтра, 24 грудня, громада проводжатиме в останню путь нашого земляка – Дмитра Михайлова 3