Шановні вихователі та працівники дошкільних навчальних закладів Саф'янівської громади, прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Всеукраїнським Днем дошкілля! 1

Саме ви зустрічаєте дітлахів кожного дня на порозі садочка, щоб поступово знайомити їх зі світом, відкривати нове і невідоме, радість пізнання і натхнення. Ви даруєте своїм вихованцям любов і піклування, вчите їх бути сильними, любити свою країну, дружити та шанувати батьків!

У Саф’яніввській громаді багато талановитих працівників дошкільної освіти, справжніх професіоналів та чуйних вихователів. Щира подяка кожному за вашу працю, витримку, тактовність, доброту та любов до кожної малечі!

Від щирого серця бажаю вам міцного здоров’я, сил, натхнення, енергії, злагоди та миру!

Нехай посіяні вами зерна добра і милосердя дають дружні сходи в серцях і душах дітей!

Саф‘янівський сільський голова Наталія Тодорова