Шановний Родіоне Анатолійовичу! Від мешканців Саф’янівської громади та мене особисто прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження! 1

Ваша самовіддана праця на посаді голови Ізмаїльської районної державної адміністрації, життєвий і професійний досвід, повсякденна турбота про людей, висока професійність, вимогливість до себе і до інших, любов до рідного краю, уміння бачити перспективу та приймати далекоглядні рішення є прикладом сумлінного виконання своїх обов’язків та великої відповідальності перед районом за довірену Вам справу.

Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров`я, щастя, радості, добра, злагоди, сімейних гараздів, родинного благополуччя, нових професійних висот та мирного неба над головою!

Нехай Ваші зусилля на благо Ізмаїльського району будуть щедро винагороджені щирою повагою і довірою громадян!

Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова