Ще одна прийомна родина Саф’янівської громади приймала привітання з Днем знань 1

1 вересня – завжди особливо урочисте та хвилююче, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і водночас нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень та самостійного життя.

В цей день школярі й студенти приймають напутні слова та вітання з початком нового навчального року.

Вітання від Саф’янівського сільського голови Наталії Тодорової, секретаря Саф’янівської сільської ради Сергія Мазура, першого заступника Саф’янівського сільського голови Петра Хаджикова, заступника Саф’янівського сільського голови Івана Чепоя та директора КУ «Центр соціальних служб» Саф’янівської сільської ради Маргарити Брусової приймали діти з прийомної сім’ї Гетц (с. Броска).

Історія цієї родини починається з 2008 року, коли зовсім маленькі дівчатка знайшли своїх прийомних батьків, родинне тепло, любов та ласку. Вже протягом тринадцяти років батьки та діти своїм життям надають приклад любові, вірності та сімейного щастя.

«Дякую батькам, адже їх щоденна праця та відданість дітям, створення родинного затишку – це справжній подарунок для маленьких сердець, які залишились без піклування батьків», – зазначила Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова.

Сектор інформаційної діяльності Саф‘янівської сільської ради

Ще одна прийомна родина Саф’янівської громади приймала привітання з Днем знань 3