Ще одна сумна сумна звістка сколихнула Саф’янівську громаду – виконуючи свій військовий обов’язок, загинув мешканець села Лощинівка Євгеній Качай 1

Саф‘янівська сільська рада та її виконавчий комітет висловлюють щирі співчуття родині загиблого військовослужбовця. Вся громада сумує разом з вами. Смерть Євгенія – велика втрата для всієї країни. Нехай Господь Бог допомагає вам перенести цю важку втрату.

24 липня Лощинівка проведе в останню путь свого земляка.

Зустрічатимемо нашого Героя об 11:00 живим коридором при в’їзді в село Лощинівка до рідної домівки загиблого за адресою: вул. Болградська, 15.

О 13:00 в Свято-Троїцькій церкві відбудеться відспівування.

О 14:00 пройде похоронна процесія на місцевому кладовищі.

Просимо віддати шану захиснику України та попрощатися із загиблим Героєм.

Розпорядженням Саф’янівського сільського голови Наталії Тодорової 24 липня на території громади оголошено день жалоби.

Ще одна сумна сумна звістка сколихнула Саф’янівську громаду – виконуючи свій військовий обов’язок, загинув мешканець села Лощинівка Євгеній Качай 3