Щотижнева апаратна нарада в Саф’янівській сільській раді 1

У понеділок, 31 січня, під керівництвом Саф’янівського сільського голови Наталії Тодорової відбулась щотижнева апаратна нарада.

В апаратній нараді взяли участь секретар Саф’янівського сільського голови Сергій Мазур, заступник Саф’янівського сільського голови Іван Чепой, керуючий справами Саф’янівської сільської ради Вячеслав Суддя та керівники структурних підрозділів громади.

Під час наради проаналізовано поточний стан справ у Саф‘янівській громаді та визначено коло головних завдань на поточну неділю.

Усі керівники управлінь, відділів та служб доповіли про ситуацію на підпорядкованих ділянках роботи та озвучили найнагальніші питання.

Особливу увагу було приділено питанню вакцинації, адже ситуація із захворюваністю на COVID-19 погіршується.

Станом на ранок 31 січня на лікуванні в інфекційному відділенні КНП Саф’янівської сільської ради “Центральна районна лікарня” перебувають 93 пацієнта. Із них: 46 осіб з COVID-19, решта – з підозрою на коронавірусну інфекцію. За добу поступили 12 пацієнтів з підозрою на COVID-19.

Перебіг хвороби у пацієнтів, які не вакциновані, тяжкий. Є, на жаль, і летальні випадки.

Тому вкотре Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова наголосила на важливості та необхідності вакцинації. Вакцинація – це єдиний спосіб захистити себе та близьких!

По завершенню наради Саф’янівським сільським головою Наталією Тодоровою традиційно було надано ряд доручень на поточний тиждень керівникам структурних підрозділів громади.