Щотижнева апаратна нарада в Саф’янівській сільській раді 1

Вже за традицією кожний робочий тиждень в Саф’янівській сільській раді розпочинається з апаратної наради. Одна з таких нарад відбулась сьогодні, 14 лютого, під головуванням Саф’янівського сільського голови Наталії Тодорової.

В апаратній нараді взяли участь секретар Саф’янівського сільського голови Сергій Мазур, перший заступник Саф’янівського сільського голови Петро Хаджиков, керуючий справами Саф’янівської сільської ради Вячеслав Суддя та керівники структурних підрозділів громади.

На початку наради Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова наголосила, що поточна неділя є дуже важливою для громади, адже активно проходить підготовка до проведення XIII чергової сесії Саф’янівської сільської ради, яка відбудеться вже у цю п’ятницю, 18 лютого.

Після чого керівники структурних підрозділів Саф’янівської громади прозвітували про поточний стан справ на підпорядкованих ділянках роботи та визначили найнагальніші питання.

За результатами наради Саф‘янівським сільським головою Наталією Тодоровою були надані співробітникам відповідні доручення на поточний тиждень.