Школа села Першотравневе стабільно забезпечена водою 1

В закладі загальної середньої освіти села Першотравневе існувала проблема з водою. На території школи знаходилась свердловина, але з часом вона замулилась та вийшла з ладу.

Кожен тиждень працівникам школи доводилось замовляти близько 3 тонн води, якої не завжди вистачало на тиждень. Це створювало неабиякі труднощі для працівників та школярів.

Вирішити дану проблему могло тільки буріння нової артезіанської свердловини, яка би забезпечила потреби школи.

До вирішення цього питання долучився Благодійний фонд Урбанського «Придунав‘я», який виділив необхідне фінансування на проведення робіт з буріння нової свердловини.

Вчора до школи завітав заступник голови Одеської обласної ради Олександр Урбанський та керівництво Саф‘янівської сільської ради, де вже працює нова свердловина.

Наразі нова свердловина забезпечила необхідні потреби школи.