ШУКАЄМО СІМ`Ю ДЛЯ КАТЕРИНИ, КОСТЯНТИНА ТА МАРІЇ 1

На первинному обліку служби у справах дітей Саф`янівської сільської ради перебувають троє дітей, позбавлених батьківського піклування, рідних між собою – Катерина (10 років), Костянтин (11 років) та Марія (13 років).

Діти виховуються в державних закладах та потребують влаштування до сімейних форм виховання (усиновлення, опіка, прийомна сім`я та дитячий будинок сімейного типу).

Катерина за характером добра, мовчазна та стримана, любить малювати, складати пазли, робити різноманітні поробки. Легко і швидко відгукується на всі прохання або завдання дорослих, із задоволенням допомагає молодшим.

Костянтин – дитина з особливими потребами. Дуже допитливий та спритний хлопчина, цікавиться  активними видами спорту.

Марія – спокійна, доброзичлива, комунікабельна і товариська дівчина.
Любить співати, добре танцює та має багато друзів.

Діти в очікуванні родини та  нового життя.

За додатковою інформацією просимо звертатися до служби у справах дітей Саф`янівської сільської ради за адресою: місто Ізмаїл, проспект Суворова, 69, кабінет 105.

Служба у справах дітей Саф`янівської сільської ради Ізмаїльського району Одеської області