Стара Некрасівка відзначила свій День Народження – 210-річчя! 1

У суботу, 9 жовтня, у Старій Некрасівці відзначили День села – свято всіх, хто тут народився і виріс, проживає, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди.

Привітати старонекрасівців завітали почесні гості Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова, помічник народного депутата України Анатолія Урбанського Ігор Скоробреха, начальник відділу культури, молоді, туризму та спорту Саф’янівської сільської ради Людмила Дерменжи та депутати Саф‘янівської сільської ради.  Вони  побажали мирного неба над головою, Божих благословінь для кожної родини, міцного здоров’я, добра, злагоди, благополуччя, процвітання, розвитку, добробуту та вручили цінні подарунки мешканцям села.

Гарний настрій присутні отримали від чудової концертної програми. Свої вокальні та хореографічні номери подарували Ельвіра Мельник, НВА «Жемчужина», НВА «Купава», НВА «Журавушка», Тетяна Савіна, ансамбль «Колорит», драматичний кружок с. Дунайське,  Віра Фролова, НВА «Етнос», колектив «Мунлайт Денс», Галина Д’яченко, народний колектив «Дунайські голоси», Анастасія Трибой та Руслан Погрібний.

Мелодійні пісні, запальні танці та музика – всі намагалися показати свої найкращі таланти та дарували присутнім своє тепло й посмішки.

Коли на землю опустилася темрява, спалахнули вогні святкового феєрверку, який подарував Благодійний фонд Урбанських «Придунав’є».

Святковий захід видався урочистим та веселим, сповненим посмішками, гумором та позитивними емоціями.