Сторінками історії України 1

Людей завжди цікавить минуле. Як жили наші предки раніше? Чим вони займалися, до чого прагнули? Чиї імена навіки залишилися в пам’яті народу? Існує такий вислів: «Без знання минулого не збудуєш майбутнього». Тому історію справедливо називають навчителькою мудрості.


04 серпня 2022 року в Ізмаїльському районному відділі № 1 філії Центру пробації в Одеській області за участю провідного фахівця Ізмаїльського міського центру соціальних служб Алли Дехтеренко для неповнолітніх суб’єктів пробації пройшов змістовний захід на тему: «Сторінками історії України».

Підлітки ознайомилися зі значенням нового державного свята – Днем Української Державності, яке в цьому році вперше відзначається 28 липня. День Української Державності покликаний утверджувати зв’язок українців, які живуть нині, з нашими пращурами, які впродовж багатьох поколінь будували державність українського народу.

Це свято має виховати в кожного громадянина України розуміння того, що державотворчому досвіду українців, нашій культурі, нашій самобутності, українському характеру не одна тисяча років. Разом спробували пригадати людей, які визначали хід історії України, починаючи з Київської Русі і до наших часів, а також видатні події, які мали значення у творенні нашої історії.

«Берегти єдність нині, працювати разом на перемогу – це найважливіше національне завдання, яке всі ми обов’язково виконаємо.

А отже зможемо зробити те, що не вдалося зробити раніше попереднім поколінням. Саме ви незабаром будете творити долю своєї Батьківщини. Щоб не повторювати помилок минулого, будувати щасливе життя, ви маєте знати своє минуле» – звернулась до молоді Алла Дехтеренко, підводячи підсумки цікавої та змістовної зустрічі.