СТОСУНКИ З РІДНИМИ ТА БЛИЗЬКИМИ 1

Люди, які раніше вже перебували у конфлікті з законом, поступово стають героями певного поведінкового сценарію, згідно якого відбувається втрата навичок адаптивної сімейної взаємодії. Наслідком цього є не лише велика вірогідність скоєння повторних злочинів, але й збільшення кількості родин, які характеризуються сімейним насильством, асоціальними та девіантними формами поведінки.

Зважаючи на такі обставини, співробітники  Ізмаїльського міськрайонного відділу філії Центру пробації в Одеській області та волонтери пробації розглядають сімейні стосунки як об’єкт ранньої профілактики криміногенної ситуацій, проводять роботу, націлену на відновлення та вдосконалення стосунків з рідними та близькими.

Важко переоцінити встановлення зруйнованих або втрачених особистісних відносин у сім’ї.  Саме тому, 03 серпня 2021 року волонтерка відділу Галина Чепой, під час зустрічі із клієнтами пробації, торкнулась важливих питань сімейних стосунків, послаблення яких можна розглядати як одну із причин злочинної поведінки.

СТОСУНКИ З РІДНИМИ ТА БЛИЗЬКИМИ 3