Сила нескорених 1

День захисників і захисниць України – державне свято України, що відзначається 14 жовтня (водночас зі святами Покрови Пресвятої Богородиці та Днем Українського козацтва). Започатковано 14 жовтня 2014 року президентським указом із назвою «День захисника України».


06 жовтня 2022 року з нагоди свята в Ізмаїльському районному відділі № 1 філії Центру пробації в Одеській області за участю провідного фахівця Ізмаїльського міського центру соціальних служб Алли Дехтеренко для неповнолітніх суб’єктів пробації пройшла виховна година. Мета заходу – сприяння національно-патріотичному вихованню молоді, популяризації героїзму військового подвигу, вшанування мужності та героїзму захисників та захисниць України.

Назва цього популярного в народі свята говорить сама за себе. Захист своєї Вітчизни – свята справа, яка вимагає сміливості, честі та відваги, дуже часто величезної самопожертви і колосальної самовіддачі. Учасники заходу переглянули відеоролики про історію великих свят, які відзначаються 14 жовтня – значущої дати для громадян України.

Пригадали героїчну історію нашої держави, згадали імена людей, які, не шкодуючи власного життя, захищали рідну землю.

Сподіваємось, що проведений захід сприятиме вихованню у молоді шанобливого ставлення до рідної країни, гордість за наших захисників, вшанування їх мужності та героїзму, зміцненню патріотичного духу в суспільстві.

Сила нескорених 3