Триває благодійна акція "Монетки дітям" 1

З 1 по 30 вересня 2021 року за ініціативи Національного банку України та підтримки Міністерства освіти та науки України «Таблеточки» проводять всеукраїнську благодійну акцію «Монетки дітям» на підтримку онкохворих дітей. Мета – зібрати монети номіналом у 25 копійок та перетворити їх на потужну допомогу для сотень дітей, що борються з раком.

Монети номіналом у 25 копійок вийшли з обігу рік тому. Ними неможливо розрахуватись, їх можна лише обміняти в банку. Багатьом з нас незручно йти в банк, щоб здати жменю монет, сума яких – кілька гривень. Тому ці копійки й досі лежать у скарбничках без діла. Але кожна така забута копійка – це крок до одужання для онкохворих дітей. Кожен благодійний внесок важливий, адже разом з сотнями інших він перетворюється на потужну допомогу для дітей, які борються з раком.

Взяти участь в акції може кожен охочий: віднесіть монети номіналом у 25 копійок у найближче відділення банку-партнера та перекажіть кошти на рахунок фонду «Таблеточки».

У будь-якому банку-партнері зробіть переказ за реквізитами:

АТ «Райффайзен Банк»
Отримувач: БФ «Таблеточки»
Код отримувача : 38805429
Рахунок отримувача: UA29 3808 0500 0000 0026 0017 4144 1
Платник: ПІБ представника колективу
Призначення платежу: Благодійний внесок Акція «Монетки дітям»

У відділенні «ОЩАДБАНКу» зробіть переказ за реквізитами:

ПАТ «ОЩАДБАНК»
Отримувач: БФ «Таблеточки»
Код отримувача : 38805429
Рахунок отримувача: UA26 3004 6500 0000 0260 0230 1157 6
Платник: ПІБ представника колективу
Призначення платежу: Благодійний внесок Акція «Монетки дітям»

Якщо ви вчитеся або викладаєте, долучайтеся до акції усім навчальним закладом! Адже коли діти допомагають дітям – це безцінно! Інструкція, яка допоможе організувати збір коштів та взяти участь в акції, знаходиться тут.

Найефективніший спосіб прищепити дітям справжні цінності – залучати їх до проєктів, які їм під силу та які змінюють світ. Беручи участь в акції «Монетки дітям» діти відчують силу єднання заради досягнення мети. І що кожен внесок, навіть одна монетка, має значення.

Приєднуйтесь до акції – наближайте дітей до одужання!

Більше про акцію дізнавайтеся за номером 0-800-339-713 з 10.00 до 18.00.

Контактний email: monetki@tabletochki.org

Триває благодійна акція "Монетки дітям" 3