Триває відпочинок у пришкільному таборі   «Промінчик» у Муравлівському ЗЗСО 1

Нарешті сонячним промінчиком прилетіло до нас літо. І веселі дитячі голосочки з першого червня наповнили радісним щебетом пришкільний табір відпочинку „Промінчик”.

В таборі створено два загони – „Веселка” і «Барвінок». Кожен день табірної зміни розпочинається зустріччю дітей з вихователями на ранковій лінійці, де оголошується план роботи на день. Лінійка продовжується цікавою ранковою зарядкою з елементами музикотерапії. У таборі працюють професійні педагоги, які дбають про те, щоб вихованцям було цікаво, комфортно і весело. Для дітей нашого табору підготовлено безліч цікавих і змістовних занять, заходів та свят. Діти із задоволенням відвідують гуртки прикладного мистецтва (кер. Загорська К.А.), образотворчого мистецтва (кер.Дмитрієва Л.І.), гурток спортивно-фізкультурного спрямування (кер. Вехова Ю.С.), музичний гурток (кер. Тимофєєва О.Ф), гурток «Ляльковий театр»(кер. Фарманова С.Р). Багато цікавих вражень приносять дітям заняття, які проводять вчителі англійської та української мови (Маслова О.О., Коваленко Ю.В., Наумова М.П., Рожнатова Н.М). Вчителі створюють доброзичливу, продуктивну атмосферу, заохочують дітей до спілкування англійською мовою та посилюють інтерес до вивчення української мови та літератури.

Літо –це маленьке життя! І наше завдання наповнити цю формулу радістю спілкування у змаганнях, іграх, конкурсах, зробити все від нас залежне, щоб наші діти відпочили, наповнилися позитивною енергією та силами!

Керівник табору Тимофєєва С.І.