Творчі колективи Саф’янівської громади взяли участь у Х Міжнародному фестивалі мистецтв «Морско конче» 1

27 серпня в Болгарії, в місті Обзор, відбувся Х Міжнародний фестиваль мистецтв «Морско конче».

У конкурсі взяли участь представники Турції, Болгарії та України. Саф’янівську сільську територіальну громаду представили: вокальний ансамбль «Натхнення» с. Кам’янка (хормейстер – Злата Томєва), солістка Будинку культури с. Кам’янка Лілія Комурзан, народний хор «Вербиченька» с. Багате, (хормейстер – Сергій Дічев) та солістка відділу культури, молоді, туризму та спорту Саф’янівської сільської територіальної громади Вероніка Топова.

Учасники фестивалю гідно представили свою країну та отримали заслужені нагороди, а Гран-прі фестивалю привезла до України Вероніка Топова – солістка відділу культури, молоді, туризму та спорту Саф’янівської сільської територіальної громади.

Свято пісні та танцю пройшло у піднесеному настрої.

Вітаємо учасників фестивалю з перемогою!