Тиждень в Саф’янівській громаді розпочався з позитиву – нагородження переможців Чемпіонату Саф’янівської громади з футболу 1

Днями завершився Чемпіонат Саф’янівської сільської територіальної громади з футболу ( ліга 9/10 р.н.), організаторами якого виступили тренера ДЮСШ Саф’яни – Яков Станков та Віталій Скрипник.

Ігри видались запеклими, адже кожна команда до останнього боролась за право бути першими.

За результатами фінальних ігор, перше місце здобула футбольна команда «Ізмаїл», друге – ДЮСШ Саф’яни, а третє – ФК «Дунай» (Ізмаїл).

Гідно себе проявили та стали переможцями спортсмени в наступних номінаціях:

«Кращий воротар» – Іван Домущі ( ДЮСШ Саф’яни )
«Кращий бомбардир» – Артем Заболотний ( ФК «Ізмаїл» )
«Кращий гравець» – Владислав Бурлака ( ФК «Ізмаїл» )

Переможці були нагороджені медалями та кубками.

Нагородження провели Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова, староста села Багате Марія Бабенко, начальник відділу культури, молоді, туризму та спорту Саф’янівської сільської ради Людмила Дерменжи та директор ДЮСШ Саф’яни Тетяна Скрипніченко.

Вітаємо юних спортсменів з перемогою!