Тиждень початкових класів в Утконосівському ЗЗСО 1
Згідно з планом роботи закладу на 2021/2022 навчальний рік, з 18 по 23 жовтня 2021 року в Утконосівському ЗЗСО був проведен Тиждень початкових класів.

Цікаво, весело та пізнавально для молодших школярів пройшов цей тиждень. Конкурси, ігри, змагання розвивали творчість школярів, вчили бути спостережливими, кмітливими та креативними.
У 1-А класі (класний керівник Аржинт А.Г.) був проведен виховний захід «Ми школярі». Діти натхненно і виразно читали вірші, виконували пісні, танцювали, показували свої досягнення у навчанні.
Учні 1-Б класу відчули себе справжніми акторами. Під керівництвом вчительки Нівня Ю.Ю. було поставлено українську народну казку «Ріпка». З метою виявлення талантів було проведено конкурс «Казка в гості завітала».
Гра-подорож була проведена з учнями 2Б класу (класний керівник Дакі А.І.). Учні згадали правила дорожнього руху, а також правила безпечної поведінки в школі та вдома.
В 3АБ класах (класні керівники Кулава Л.М., Михай М.Г.) було проведено спортивне свято «Виростайте всі здорові». Під час спортивних змагань, діти старалися свою команду не підвести, хоч боротьба була нелегкою. Всі були дуже задоволені, активні та рухливі.
З метою виховання в дітей почуття гордості за свою родину у 4 АБВ класах (класні керівники Кулава О.С., Михайлова Л.І., Нікора О.О.) був проведен конкурс малюнків «Ми діти твої, Україно», також учні мали змогу заспівати українські пісні, розповісти вірші про Україну та родину, згадати українські символи. Своїм артистизмом, патріотизмом, повагою до України діти показали, що вони справжні патріоти своєї країни.
Тиждень початкових класів став яскравою сторінкою шкільної родини. Дякуємо за це нашим вихованцям та їхнім батькам.