У Будинку культури села Нова Некрасівка завершились ремонтні роботи 1

Нещодавно в Будинку культури села Нова Некрасівка Саф’янівської сільської територіальної громади завершились ремонтні роботи.

Завдяки активному сприянню команди «ЗА МАЙБУТНЄ», народного депутата України Анатолія Урбанського та заступника голови Одеської обласної ради Олександра Урбанського, були виділені кошти з державного бюджету на повне оновлення фасаду будівлі.

У п’ятницю, 14 січня, Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова та заступник голови Одеської обласної ради Олександр Урбанський проінспектували виконані ремонтні роботи.

Також спільно з директором Будинку культури Тамарою Гончар гості обговорили ремонт прилеглої до Будинку культури території та реконструкцію пам’ятника загиблим воїнам.

Це все – плани на поточний рік, які обов’язково будуть втілені у життя!