У Кам’янці відбулось засідання комісії з ТЕБ та НС щодо аварії на донному водовипуску Кам’янського водосховища 1

Сьогодні, 14 серпня, в с. Кам’янка відбулось виїзне позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Саф’янівської сільської ради щодо аварії на донному водовипуску Кам’янського водосховища.

В засіданні прийняли участь Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова, староста с. Кам’янка Іван Лефтеров, в.о. начальника Ізмаїльського УВГ Михайло Кейбаш, провідний інженер гідротехнік служби ТЕБ ІУВГ Григорій Ромалійський та начальник Ізмаїльського районного управління ГУ ДСНС України в Одеській області Олександр Плешу.

Позавчора, 12 серпня, на донному водовипуску Кам’янського водосховища відбувся несанкціонований скид води. Завдяки злагодженій праці адміністрації Саф’янівської громади, старости с. Кам’янка Івана Лефтерова, представників Ізмаїльського УВГ та Ізмаїльського районного управління ГУ ДСНС вдалось уникнути підтоплення населених пунктів на садиб.

Під час сьогоднішнього засідання комісії з ТЕБ та НС було вирішено здійснити скид с водосховища до примітки рівня водовипуску та продовжувати моніторинг рівня води.

Сектор інформаційної діяльності Саф’янівської сільської ради