У Кам'янці відсвяткували наступаючий Міжнародний жіночий день 1

У четвер, 4 березня, в Будинку культури с. Кам’янка відбулося свято, приурочене до Міжнародного жіночого дня.

Відділ культури, молоді, туризму та спорту Саф’янівської сільської ради Ізмаїльського району Одеської області спільно з Обласним центром національних культур підготували для прекрасної половини людства чудове свято.

В цей день від справжніх талантів Саф’янівської сільської громади лунали зворушливі вокальні композиції для улюблених жінок – мам, дружин та дочок.

З вітальними словами до жінок звернулися почесні гості – заступник голови Одеської обласної ради, депутат Одеської обласної ради Олександр Урбанський, депутат Одеської обласної ради Валентин Волканов, голова Саф’янівської сільської ради Наталія Тодорова, заступник голови Ізмаїльської районної ради Андрій Кришевич та староста села Кам’янка Іван Лефтеров.

«Я вас хочу щиро, від усього серця, привітати з наступаючим Міжнародним жіночим днем. Кожна з нас чекає завжди чуда, чекає завжди чогось неймовірного, чогось прекрасного. І це завжди неймовірне та прекрасне ми чекаємо від наших других половиночек, від наших синів, від батьків та дідусів. І ми всі з вами радіємо будь-якій дрібниці, будь-якому сюрпризу. Тому і я, незважаючи на те, що я жінка, хочу вас привітати та побажати вам всього самого доброго та прекрасного. З наступаючим святом », – привітала жінок голова Саф’янівської сільської ради Наталія Тодорова.

Жінки Саф‘янівської громади були нагороджені подяками народного депутата України Анатолія Урбанського. Грамоти Одеської обласної ради вручали заступник Обласної ради Олександр Урбанський та депутат Обласної ради Валентин Волканов, Саф‘янівської громади – Наталія Тодорова, Ізмаїльської районної ради – Андрій Кришевич. Крім подяк та грамот нагороджені отримали подарунки.

Порадували жінок своїми виступами вокалісти та народні колективи – Сергій Нейчев, Руслан Погрібний, В’ячеслав Кравченко, Василь Турінок, Ігор Ужев, Михайло Чепой, народний вокальний ансамбль «Етнос» та «Катлабухські голоси», а також хореографічний колектив «Колорит».