У Матросці розпочалось будівництво Свято-Миколаївського храму 1

Сьогодні, 24 липня, ознаменувалося для мешканців с. Матроска Саф‘янівської громади важливою подією – закладкою першої цеглини Свято-Миколаївського храму.

Молебень на початок будівництва храму очолив Преосвященніший Сергій Єпископ Болградський Благочинний храмів Ізмаїльського округу.

Також в закладці цегли взяли участь Саф‘янівський сільський голова Наталія Тодорова, заступник народного депутата України Анатолія Урбанського Ігор Скоробреха, староста с. Матроска Наталія Курилова, настоятель Ізмаїльського Свято-Покровського кафедрального собору протоієрей Євген, настоятель Ізмаїльського храму Георгія Побідоносця протоієрей Віталій, настоятель Свято-Михайлівського храму с. Ларжанка протоієрей Сергій, настоятель храму Віра Надія Любов протоієрей Андрій та настоятель храму Святого Миколая с. Матроска протоієрей Олексій.

Для мешканців села новий храм дуже довгоочікуваний, адже в далекому 1980 році в Матросці була зруйнована церква.

Але завдяки ініціативним мешканцям Матроски, Дмитру Васильченко, Юрію Загоненко, Дмитру Волкову та Наталії Максименко, був закладений фундамент нового храму. Цьому надали і продовжують надавати підтримку Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова, народний депутат України Анатолій Урбанський та заступник голови Одеської обласної ради Олександр Урбанський.

Початок покладено!