У Палаці спорту ім. М.Г.Миндру розпочинаються ремонтні роботи 1

У п’ятницю, 1 жовтня, Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова та заступник голови Одеської обласної ради Олександр Урбанський відвідали в с. Кам’янка Палац спорту ім. М.Г.Миндру та обговорили хід ремонтних робіт.

Палац спорту був побудований в 1992 році легендарним Миколою Георгійовичем Миндру – мешканцем Кам’янки, організатором та новатором сільськогосподарського виробництва, Героєм Соціалістичної Праці, депутатом Верховної Ради СРСР та справжнім патріотом. Його життя було зразком служіння рідній землі та землякам.

Сьогодні Палац спорту площею 6 тисяч кв.м. включає в себе діючий критий плавальний басейн на 4 доріжки і з двома 3-х та 5-ти метровими вежами для стрибків у воду, спортзал для мініфутболу, волейболу та баскетболу, борцівський зал, тренажерний зал та більярд.

В цьому році, завдяки активній підтримці народного депутата України Анатолія Урбанського та заступника голови Одеської обласної ради Олександра Урбанського, буде відремонтовано басейн.

На першому етапі будуть відремонтовані роздягальні та душові, оновлено обладнання. На другому етапі буде відремонтована безпосередньо чаша самого басейну, замінені вікна та проведений косметичний ремонт основного залу басейну.

Новий сучасний Палац спорту дасть можливість не тільки мешканцям громади, а й всієї Бессарабії займатися фізичною культурою і спортом в комфортних умовах, підтримувати своє здоров’я, готуватися до змагань та навіть проводити їх на різних рівнях.