Формування стану емоційного і психічного здоров’я 1

У підлітковому віці та і в перші дорослі роки зміни, які з ними відбулися – статеве дозрівання, кримінальне середовище та кримінальна субкультура, що активно популяризується, скоєння кримінального правопорушення, притягнення до кримінальної відповідальності, стрес від засудження, конфлікт на цьому підґрунті із близькими людьми, – залишені без уваги, можуть призводити до розвитку психічних захворювань. Більшість із них, крім цього, активно користується цілодобово віртуальними мережами, що може створювати додаткове навантаження для психічного здоров’я. За таких обставин, молоді люди, які мають конфлікт із законом, стають особливо схильними до психічних розладів і хвороб.

Зважаючи на це, Ізмаїльський міськрайонний відділ філії Центру пробації в Одеській області намагається створити комфортне правове поле, таке середовище, де ця молодь відчула б переваги доброзичливих, чуттєвих, щирих стосунків, йшла на контакт, формувала у собі відповідні цінності. З цією метою для спілкування запрошуються волонтери-студенти, люди, які реально бачать та розуміють підлітка.

Так, 01 липня 2021 року бесіду з неповнолітніми суб’єктами пробації щодо формування психічної витривалості з метою запобігання психічним розладам і захворюванням, а також для контролю цих недуг і відновлення здоров’я провела волонтер пробації Марія Ніколаєва.