У Саф’янівській громаді активно ведеться ремонт соціально-культурних об'єктів 1

У середу, 15 вересня, Саф’янівській сільський голова Наталія Тодорова спільно з заступником голови Одеської обласної ради Олександром Урбанським відвідала соціально-культурні об’єкти Саф’янівської громади, в яких вже завершені ремонтні роботи.

Броска – проведено благоустрій перед закладом загальної середньої освіти, де був проведен перший дзвоник, що порадувало учнів, батьків та вчителів.

У Матросці – оновлено фасад будівлі закладу загальної середньої освіти, який радує дітей яскравими фарбами. Також, активно ведеться будівництво Свято-Нікольського храму.

У Лощинівці, Кам’янці та Кислицях було відремонтовано дахи закладів загальної середньої освіти, а в Муравлівському закладі загальної середньої освіти – опалення.

В даний час триває ремонт соціально-культурних об’єктів в інших селах громади.

Проведення ремонтних робіт стало можливим завдяки виділенню фінансування з бюджетів різних рівнів, щоб мешканці громади отримали ще більш комфортні умови для проживання.

Сектор інформаційної дільяності Саф’янівської сільської ради