У Саф'янівській громаді прийняли програму  «Безпека Саф’янівської територіальної громади» 1

У четвер, 25 лютого, на п’ятій сесії Саф’янівської сільської ради депутатами одноголосно була прийнята програма «Безпека Саф’янівської територіальної громади».

Останнім часом в Ізмаїльському районі почастішали крадіжки. Тому 10 лютого відбулася нарада керівництва Саф’янівської сільської ради з представниками поліції, на якій було прийнято рішення запустити програму «Безпека Саф’янівської територіальної громади». На сесії депутати підтримали це рішення, тому на території ОТГ будуть створені пункти (або центри) безпеки для забезпечення охорони населення та захисту комунального майна від протизаконних посягань.

В рамках створеної програми, будуть встановлені сигналізація и система відеоспостереження на соціальних установах і об’єктах забезпечення життєдіяльності громади. Це допоможе знизити рівень злочинності та забезпечити безпеку громадян в Ізмаїльському районі.

У Саф'янівській громаді прийняли програму  «Безпека Саф’янівської територіальної громади» 3

У Саф'янівській громаді прийняли програму  «Безпека Саф’янівської територіальної громади» 5