У Саф’янівській громаді відбулась нарада зі старостами 1

У четвер, 20 січня, у Саф’янівській сільській раді під головуванням Саф’янівського сільського голови Наталії Тодорової відбулась нарада зі старостами старостинських округів громади.

У ході наради обговорено ряд робочих питань. Зокрема, щодо проведення заходів з вакцинації серед мешканців Саф’янівської сільської територіальної громади. Наразі в громаді епідеміологічна ситуація, пов’язана із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), залишається складною. Щодня збільшується кількість хворих на COVID – 19. Майже кожен день лікарі приймають важких хворих. Вмирають люди різного віку та навіть без жодних супутніх патологій. Є інша статистика – госпіталізують невакцинованих. При тому, рівень вакцинації серед населення дуже низький. Тому вкотре Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова наголосила на важливості і необхідності вакцинації від COVID-19.

Крім цього, присутніми було розглянуто питання щодо електронного декларування. Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова нагадала старостам, що до 1 квітня необхідно подати декларацію. За несвоєчасне подання декларації без поважних причин передбачена адміністративна відповідальність у вигляді накладення штрафу від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (ч. 1 ст. 172-6 КУпАП).

Також присутні обговорили нагальні проблеми у підпорядкованих їм старостинських округів.
Підсумовуючи нараду, Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова надала старостам відповідні роз’яснення та доручення.