У Саф’янівській громаді відбулась щотижнева апаратна нарада 1

У понеділок, 22 листопада, під головуванням Саф’янівського сільського голови Наталії Тодорової у Саф’янівській сільській раді відбулась чергова апаратна нарада.

В нараді взяли участь секретар Саф’янівського сільського голови Сергій Мазур, перший заступник Саф’янівського сільського голови Петро Хаджиков, заступник Саф’янівського сільського голови Іван Чепой, керуючий справами Саф’янівської сільської ради Вячеслав Суддя та керівники структурних підрозділів громади.

Під час наради співробітники громади доповіли про проведену роботу за минулий тиждень та про основні питання на поточний тиждень у підпорядкованих їм відділах.

Загалом структурні підрозділи Саф’янівської сільської ради працюють в штатному режимі, усі питання вирішуються без ускладнень.

За підсумками апаратної наради Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова надала доручення керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету та визначила план роботи на поточний тиждень.