У Саф’янівській громаді відбулось засідання комісії з мобілізації доходів до бюджету Саф’янівської сільської територіальної громади та погашення заборгованості до бюджетів усіх рівнів 1

Сьогодні в Саф’янівській сільській раді пройшло чергове засідання комісії з мобілізації доходів до бюджету Саф’янівської сільської територіальної громади та погашення заборгованості до бюджетів усіх рівнів.


На сьогоднішній день для громади одним із найважливіших питань є наповнення бюджету, адже від цього залежить функціонування громади та підтримка обороноздатності України.

Під час засідання комісії були розглянуті питання заборгованості підприємств зі сплати податку на доходи з виплаченої орендної плати за користування земельними паями у 2021 році; податкового боргу з орендної плати за землю; заборгованості з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки; сплати туристичного збору та легалізації праці.

Увага керівників підприємств була акцентована на необхідності своєчасної сплати податків, легалізації заробітної плати найманих працівників, недопущення скорочення мінімальних гарантій зі сплати заробітної плати.