У Саф’янівській громаді відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини 1

У п’ятницю, 10 вересня, під керівництвом Саф’янівського сільського голови Наталії Тодорової у Саф’янівській сільській раді відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Під час засідання членами комісії були розглянуті питання про доцільність/недоцільність позбавлення батьківських прав, про надання дозволу батькам на повернення в сім’ю дітей з інтернатних закладів, про надання дозволу на прийняття в дар житлового будинку, в якому зареєстровані діти, про стан роботи щодо збереження життя та здоров’я дітей, профілактики нещасних випадків серед дітей на території Саф’янівської громади.

За результатами розгляду порядку денного були винесені виважені та обґрунтовані рішення в інтересах дітей й взяті на контроль службою у справах дітей до їх повного виконання.