У Саф’янівській громаді відбувся масштабний захід - «Бал випускників» 1

Вечір п’ятниці, 25 червня, став для випускників Саф’янівської сільської територіальної громади справжнім святом – «Балом випускників».

Цього року у доросле життя вступають 262 молодих, креативних, енергійних, розумних, модних, красивих та винахідливих юнаків та дівчат Саф’янівської громади. 12 з них – це золоті та срібні медалісти.

Серед почесних гостей свята, які привітали випускників та сказали напутні слова, були Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова, народний депутат України Анатолій Урбанський, заступник голови Одеської обласної ради Олександр Урбанський, депутати Одеської обласної ради – Веніамін Унгурян та Валентин Волканов, начальник управління освіти Саф’янівської сільського ради Тетяна Якименко.

«Сьогодні 262 янголятка, молодих хлопців та дівчат, вступають в нове самостійне життя. Життя, яка піднесе їм дуже багато сюрпризів. Життя, яке буде вчити їх самостійності. Життя, яке буде вчити їх долати будь-які труднощі. Кожному з вас бажаю, щоб ви ходили тільки по білій смузі свого життя. Кожному з вас я бажаю, виконання всіх ваших найзаповітніших мрій, щоб ви себе знайшли в цьому житті, щоб ви стали людьми з великої літери, щоб ми всі могли пишатися вами, щоб ми завжди знали, що це наші діти, це наше майбутнє!», – звернулася до випускників Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова.

Грамотою народного депутата України Анатолія Урбанського був нагороджений начальник управління освіти Саф’янівської сільської ради Тетяна Якименко за сумлінну багаторічну працю, високий професіоналізм та величезний внесок в розвиток освіти на території громади.

Медалістів та дітей, які брали участь в конкурсі наукових проектів Малої академії наук, народний депутат України Анатолій Урбанський та заступник голови Одеської обласної ради Олександр Урбанський нагородили приємними подарунками. Крім випусників, подарунки від депутатів Одеської облради, Веніаміна Унгуряна та Валентина Волканова, отримали батьки та викладачі, які готували дітей до МАНу.

Привітати випускників прийшли також їхні вчителі, батьки, старости сіл громади, друзі та справжні таланти Саф’янівської громади, які подарували свої яскраві виступи. Серед них: колектив Старонекрасівському Будинку культури «Купава», фіналіст шоу «Голос країни» Сергій Нейчев, випускниця Кислицького ЗЗСО Анна Мінжинер, колектив вчителів Кислицького ЗЗСО, ансамбль «Натхнення», вокалістка Вероніка Топова, вокаліст Микола Живодьоров, ансамбль «Веселка», вокалістка Ірина Маврова.

Після урочистої частини відбувся «Парад випускників», де представники кожної школи Саф’янівської громади станцювали свій прощальний шкільний вальс.

Потім на випускників чекали подарунки від Благодійного фонду «Придунав’я» – виступ одеської групи «Безпека» та яскравий феєрверк.

Посмішки, щасливі обличчя та радість випускників – це справжня вдячність організаторам заходу, які хотіли подарувати казку дітям та їм це вдалося!