У Саф‘янівській громаді відсвяткували День місцевого самоврядування 1

Теплі усмішки, піднесений настрій та сердечні вітання. Усе це відбувалось 6 грудня в Саф’янівській сільській територіальній громаді, де пройшли урочистості з нагоди професійного свята народовладдя – Дня місцевого самоврядування.

Ця святкова подія зібрала в одну родину депутатів усіх рівнів, представників місцевого самоврядування та виконавчої влади, чия наполеглива праця, воля, енергія, професіоналізм творять історію місцевого самоврядування громади.

Зі щирими словами привітань звернулись до присутніх Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова, заступник голови Одеської обласної ради Олександр Урбанський, керуючий справами Ізмаїльської районної ради Алла Данукалова, секретар Саф’янівського сільського голови Сергій Мазур, перший заступник Саф’янівського сільського голови Петро Хаджиков, заступник Саф’янівського сільського голови Іван Чепой, керуючий справами Саф’янівської сільської ради Вячеслав Суддя, депутати Саф’янівської сільської ради та старости старостинських округів громади.

За плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування та з нагоди Дня місцевого самоврядування почесними грамотами Саф’янівського сільського голови Наталії Тодорової, Одеської обласної ради та Ізмаїльської районної ради були нагороджені співробітники та депутати Саф’янівської сільської ради.

Вітальна святкова програма супроводжувалась чудовими художніми номерами за участю справжніх талантів Саф’янівської сільської територіальної громади.