У Саф‘янівській громаді відзначили День Соборності України 1

Сьогодні наша країна відзначає День Соборності України.

В цей день, 104 роки тому, на Софійській площі на багатолюдному зібранні було урочисто проголошено про возз’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Цій даті судилося навічно закарбуватися в історії України визначною подією.

Сьогодні за єдність українського народу і цілісність територій нашої країни ми платимо дуже високу ціну. Українці за свою державу віддають найцінніше – життя. І, на превеликий жаль, цих людей вже ніколи не повернути. Вони назавжди залишаться в нашій пам’яті героями.

З нагоди свята, Саф’янівська сільська територіальна громада разом з усією країною відзначила День соборності України урочистим покладанням квітів до пам’ятного знаку в селі Саф’яни.

Керівництво громади хвилиною мовчання вшанувало пам‘ять полеглих Героїв України.

Україна – соборна, вільна і незалежна держава! І залишиться такою, доки українські серця б’ються в такт!