У Саф’янівській громаді вітали освітян із професійним святом 1

Щороку, разом із золотою осінню, приходить свято – День працівників освіти. Кожен згадує своїх вчителів – тих, хто долучив до книги, запалив іскорку знань, був старшим другом та порадником.

Саф’янівська сільська рада привітала працівників освіти з професійним святом яскравим святковим концертом, який відбувся 1 жовтня в Будинку культури с. Утконосівка.

Завітали на свято почесні гості, серед яких Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова, заступник Одеської обласної ради Олександр Урбанський, перший заступник Саф’янівського сільського голови Петро Хаджиков, начальник управління освіти Тетяна Якименко, помічник народного депутата України Ігор Скоробреха та депутати Саф’янівської сільської ради.

«Від щирого серця вітаю вас з вашим професійним святом. Ви – всі ті люди, які нам дають мудрість у житті та знання, які допомагають нам долати труднощі, досягати успіхів та побажань. Дякую вам за вашу мудрість, терпіння та любов. Зі святом вас!», – привітала освітян Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова.

Заступник Одеської обласної ради Олександр Урбанський, Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова, перший заступник Саф’янівського сільського голови Петро Хаджиков та начальник управління освіти Тетяна Якименко нагородили директорів закладів загальної середньої освіти, завідувачів дошкільних закладів, викладачів та вихователів почесними грамотами та приємними подарунками.

Свято продовжилось виступами справжніх талантів Саф’янівської громади. Свої вокальні та хореографічні подарунки дарували Руслан Погребний, Сергій Нейчев, колектив с. Озерне та ансамблі – «Райдуга», «Етнос», «Меланхолія», «Дор басарабян», «Купава» та «Журавушка».