У Саф'янівській громаді вітали підприємців із професійним святом 1

З нагоди святкування Дня підприємця, яке випадає на першу неділю вересня, у відділі культури, молоді, туризму та спорту Саф‘янівської сільської ради нагородили кращих підприємців Саф’янівської громади.

Серед них: Олександр Арсенюк (с.Саф’яни), Олена Банкова (с. Каланчак), Надія Бод‘ян (с. Нова Некрасівка), Лідія Гергі (с. Озерне), Дмитро Гудь (с.Броска), Олексій Гуцу (с. Комишівка), Ігор Дімов (с. Багате), Вікторія Заім (с. Стара Некрасівка), Сергій Ківалов (м. Ізмаїл), Олексій Кокош (с. Матроска), Раїса Костюк (с. Ларжанка), Варвара Міхова (с. Лощинівка), Геннадій Поліда (м. Ізмаїл), Іван Попеску (с. Утконосівка), Ганна Тельпіс (с. Кам‘янка), Галина Тимофєєва (с. Муравлівка), Наталія Чумаченко (с. Першотравневе) та Олексій Шульга (с. Кислиці).

Нагородження провів Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова.

“Бажаю вам міцного здоров’я, удачі, везіння, процвітання вашому бізнесу та благополуччя! А ми, звичайно ж, будемо вам допомагати”, – привітала присутніх Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова.

Після урочистої частини відбувся святковий концерт за участю талановитих вокалістів громади. Свої виступи подарували Руслан Погрібний (с.Саф’яні), Ірина Маврова (с. Стара Некрасівка), а також колективи – НВА “Купава” (с. Стара Некрасівка, керівник – Ірина Маврова) та НВА “Перлина” (с. стара Некрасівка, керівник – Тетяна Савіна).

Сектор інформаційної діяльності Саф‘янівської сільської ради