У Саф’янівській сільській раді відбулась апаратна нарада 1

Сьогодні, 30 січня, в Саф’янівській сільській раді відбулась чергова апаратна нарада.

На початку наради присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих військовослужбовців та мирних громадян під час російсько-української війни.

Після чого керівники структурних підрозділів ради доповіли про стан справ в громаді.

Станом на ранок 30 січня ситуація в громаді стабільно-контрольована. У зв’язку з погіршенням погодних умов, були пошкоджені лінії електропередачі (налипання мокрого снігу). Проте, силами ДТЕК, згідно поданих заявок, пошкодження усунені. Наразі діють екстрені відключення світла (не за графіками).

Дороги у громаді проїзні, окрім дороги біля села Комишівка – ведуться роботи з розчищення.

Заклади охорони здоров’я працюють в штатному режимі. В закладах торгівлі в наявності продукти першої необхідності. Приміське пасажирське сполучення працює згідно з графіками.

За результатами наради працівникам були надані відповідні доручення.