У Саф‘янівській сільській раді відбулась чергова адміністративна комісія 1

У Саф’янівській сільській раді під керівництвом першого заступника Саф’янівського сільського голови Петра Хаджикова відбулась адміністративна комісія при виконавчому комітеті Саф’янівської сільської ради.

До розгляду протоколу про адміністративне правопорушення долучились начальник відділу юридичного забезпечення та з питань запобігання та виявлення корупції Саф’янівської сільської ради Валерія Шульга, керуючий справами Саф’янівської сільської ради В’ячеслав Суддя, начальник Управління житлово-комунального господарства, капітального будівництва, дорожнього господарства та інвестицій Саф’янівської сільської ради Петро Делігіоз та головний спеціаліст відділу сільського господарства та економіки Олександр Череш.

На порядок денний була винесена справа про адміністративне правопорушення – порушення правил благоустрою населених пунктів, а саме спалювання сміття в населеному пункті біля житлових будинків (ст. 152 КУпАП України).

Під час засідання адміністративної комісії особа, відносно якої складено протокол, свою вину визнала.

За результатами розгляду справи про адміністративне правопорушення була винесена постанова про притягнення до адміністративної відповідальності та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу.

У Саф‘янівській сільській раді відбулась чергова адміністративна комісія 3