У Саф‘янівській сільській раді відбулась чергова адміністративна комісія 1

У вівторок, 25 травня, у Саф’янівській сільській раді під керівництвом керуючого справами Саф’янівської сільської ради В’ячеслава Судді відбулась адміністративна комісія при виконавчому комітеті Саф’янівської сільської ради.

До розгляду протокола про адміністративне правопорушення долучились начальник відділу юридичного забезпечення та з питань запобігання та виявлення корупції Саф’янівської сільської ради Валерія Романова, начальник Управління житлово-комунального господарства, капітального будівництва, дорожнього господарства та інвестицій Саф’янівської сільської ради Петро Делігіоз та головний спеціаліст відділу сільського господарства та економіки Олександр Череш.

На порядок денний була винесена одна справа про адміністративне правопорушення – розпивання пива, алкогольних та слабоалкогольних напоїв на виробництві (ч. 1, ст. 179 КУпАП).

За результатами розгляду справи про адміністративне правопорушення була винесена постанова про притягнення до адміністративної відповідальності та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу.